Panayır Mah. İstanbul Cad. No:397 Osmangazi/BURSA/TÜRKİYE

İlk Şentürk Hyundai Bayii, 1992 yılında Bursa-Yalova Yolu üzerinde, bugünkü adıyla İstanbul Caddesi’nde kurulmuştur. Böylelikle başlayan Şentürk-Hyundai ortaklığında; zamanla artan başarı ve müşteri talepleri sayesinde on sene içerisinde daha büyük bir showroom ihtiyacı duyulmuştur. Bu ihtiyaç sonucu, o dönem Türkiye’nin en büyük Hyundai showroomu inşa ettirilmiş, Şentürk-Hyundai ortaklığı bu showrooma taşınmış ve halen aynı yerde hizmet vermeye devam etmektedir.

Şentürk Otomotiv, 30 yıla yaklaşan Hyundai ortaklığı süresince başarılarıyla adından söz ettirmiş, hizmet kalitesi ve tecrübesiyle kitlesine her zaman güven vermiştir. 1996 yılında Satış Başarı Ödülü ile tescillenen Şentürk-Hyundai ortaklığı başarısı, beş yıl üst üste Türkiye Satış Birinciliği ile devam etmiştir. 2004 yılında satış hedefi gerçekleştirme kategorisinde birincilik elde eden Şentürk Hyundai Bayii, 2007 yılında Bayi Değerlendirme Programı kapsamında gösterdiği başarı ile Üstün Hizmet Ödülü almaya hak kazanmıştır. Sektördeki 20. yılında Hyundai tarafından Üstün Hizmet ve Başarı Ödülü’ne layık görülen Şentürk Otomotiv, yakaladığı ivme ve başarı ile sektörde lider konumunu almıştır.

İş hayatında sürekliliğe ve kararlılığa önem veren Şentürk Otomotiv, yeni nesillerin de katılımıyla; sürdürülebilirlik, gelişim, satış, müşteri memnuniyeti ve güvenilirlik konularında ülkemizdeki Hyundai bayileri arasındaki lider konumunu korumayı hedeflemektedir.